Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-12-05 11:46:04

ben007

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-10
Posty: 38
Punktów :   

Problemy klubu

Z tego co widziałem to jest nas 15 - członków, a na forum zaledwie 9ciu.

Albo wywalimy resztę i się nauczą, że jak jest forum to na nim wszystkie info są i trzeba tam być, albo nic nie zrobimy z tym.

Co powinniśmy jako klub zrobić(i tak decyzja należy do mafiozy , ale zastanówmy się )

Offline

 

#2 2012-12-05 20:40:02

wojtek1061

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-28
Posty: 16
Punktów :   

Re: Problemy klubu

może się wtrące miałem swój klan i wiem jak to jest nie każdemu się chce zakłądac konto  jeżeli dana osoba gra i czesto ją widać w grze to raczej nie ma potrzeby jej usuwać ale jeżeli o niej słuch zaginoł to lepiej tak zrobić  ale to decyzja szefa

Offline

 

#3 2012-12-06 00:08:10

 Wolf4x4

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Problemy klubu

Witam. Jeśli szef klubu zechce to może określić cele do jakich ma dążyć działalność klubowa, to wszyscy zainteresowani będą mogli się wykazać przy ich realizacji.
To również powinno zwiększyć z kolei aktywność na forum w celu dogrania szczegółów ewentualnych zawodów, pościgów, eksploracji itp. bo tylko tu jest taka możliwość, (W trakcie gry pisanie zajmuje za dużo czasu, a i graczy w sesji może być max. 8) i tym samym zachęci do rejestracji. Sądzę że jest wielu graczy zainteresowanych podniesieniem stanu punktowego w trybie współpracy.
Pozdrawiam.
ps. Chwilowo mam ten tydzień wypełniony do późnych godzin (praca), ale 7-go postaram się być. W przyszłym tygodniu postaram się zwiększyć aktywność w grze i na forum.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clancrolikow.pun.pl www.devil-may-cry.pun.pl www.pokemoon.pun.pl www.radio-hajnowka.pun.pl www.listopadowki07.pun.pl